Aktualitet

E rëndë në Tiranë, katër punëtorë bien nga skela

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Faik Konica”.

Katër punëtorë mësohet se kanë rënë nga skela e pallatit po ku punonin. Ata janë plagosur dhe janë dërgua me urgjencë në spital.

Ambulanca ka mbërritur në vendngjarje. Një grup hetimor është ngritur për rastin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close