VIP

Gjyste Vulaj publikon mesazhin e fansit, merr ofertë për një lidhje serioze

Rrjetet sociale mbeten një platformë që gjithnjë e më shumë na afrojnë me njerëz të panjohur. Mesazhet janë në masë kur mbi të gjitha je një personazh publik.

Gjyste Vulaj ka bërë publik mesazhin e një fansi, i cili e propozon për një lidhje serioze.

Këngëtarja i ka kthyer një përgjigje vërtet ironike, duke e shpërndarë me të gjithë ndjekësit:

“E kam një lidhje serioze që 26 vjet dhe dy fëmijë. Faleminderit”.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu

Close
Back to top button
Close
Close