Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Makina merr flakë e shkrumbohet në mes të rrugës Tiranë-Durrës

Një automjet është djegur plotësisht pasi ka shpërthyer në flakë në autostradën Tiranë-Durrës.

Ngjarja ka ndodhur pak çaste më parë.

Ngjarja ndodhi pranë zonës së Vorës ku mjeti mori flakë ne ecje si pasojë e një defekti teknik.

Fatmirësisht nuk pati të lënduar por megjithëse në vendngjarje mbërritën forcat zjarrefikese

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.