Aktualitet

Makina përplas biçikletën në Lushnjë, 1 i plagosur rëndë

Një aksident ka ndodhur këtë të shtune në Lushnjë.

Burime bëjnë me dije se një makinë ka përplasur një biçikletë.

Si pasojë e përplasjes, ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i biçikletës. Aksidenti ndodhi në bulevardin e hyrjes veriore të qytetit.

Menjëherë pas ngjarjes, drejtuesi i biçikletës u dërgua për kurim në spital.

Policia ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e mjetit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close