Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Vdekja e dy punëtorëve në Tiranë, ja çfarë thotë Basha

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha me anë të një statusi në “Twitter” shkruan se Edi Rama është artisti i mashtrimit, arrogant dhe i pashpirt me shqiptarët.

Basha nënvizon se dje në Tiranë vdiqën dy punëtorë që ranë nga skelat dhe kryeministri nuk tha asnjë fjalë. Për Bashën, punëtorët ishin viktima të makutërisë mafioze të Ramës.

foto galeri PreviousNext
“Artisti i mashtrimit, arrogant dhe i pashpirt me shqiptarët të cilët i urren, asnjë fjalë për 2 viktimat e makutërisë mafioze në zemër të Tiranës”, shkruan Basha.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.