Politika

A është ende Voltana Ademi kryetare e Bashkisë së Shkodrës? Ish-deputeti surprizon me përgjigjen

I ftuar në studion e FaxNews ka qënë ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu ka kometuar vendimin e Partisë Demokratike të Shkodrës për zhvillimin e protestës së ditës së nesërme për konstituimin e Këshillit Bashkiak pasi Valdrin Pjetri dha dorëheqjen.

Ai tha se Voltana Ademi do të vazhdojë të jetë kryetare e Bashkisë së Shkodrës.

“Ska pikë dyshimi që po. Është ajo e vetmja zyrtare legjitime. Është Ademi që i ka mbrojtur qytetarët sa herë që Rama ka dashur të dhunojë qytetarët.”- tha Balliu.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close