Aktualitet

EMRAT- Aksident i rëndë në Itali, humbin jetën dy shqiptarë

Dy shqiptarë kanë humbur jetën tragjikisht në një aksident në Itali.

Sipas mediave italiane, aksidenti i rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në Bologna.

Dy shqiptarët që kanë ndërruar jetë janë Antonin Hasdukajn, i cili ishte 28 vjeç dhe Suzana Gojcaj, e cila ishte 38 vjeçe.

Po ashtu e ditur bëhet se makina, me të cilën po udhëtonin shqiptarët është përfshirë në një përplasje të fortë në autostradë.

38-vjeçarja ishte me martuar dhe kishte tre vajza.

Bëhet e ditur policia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close