Aktualitet

Plagosi me thikë 56-vjeçarin, bie në pranga vlonjati

Policia e Vlorës ka arrestuar shtetasin P.Q., 57 vjeç, banues në fshatin Mekat, Vlorë.

Seksioni i Hetimit të Krimit pranë Komisariatit të Policisë Vlorë ka bërë arrestimin e tij pasi mbrëmjen e djeshme, për motive të dobëta 57 vjeçari dyshohet se ka plagosur me mjet prerës thikë shtetasin M.B., 56 vjeç, banues në Gjirokastër.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprat penale “Plagosja e rëndë me dashje”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close