Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Trafiku “paralizon” Vlorën, kaos në rrugë, mjetet një orë në pritje

Situatë kaotike në rrugët e qytetit të Vlorës, për shkak të trafikut tepër të rënduar.

Mësohet se është krijuar një radhë kilometrike makinash në segmentin Orikum-Uji i Ftohtë.

Mjetet ndodhen të bllokuar në trafik prej një ore, ndërsa radhë kilometrike janë regjistruar në disa prej akseve të qytetit bregdetar, për shkak të numrit të lartë të pushuesve në këto ditë të nxehta gushti.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.