Aktualitet

Autobusi i tifozëve të Partizanit merr flakë brenda tunelit Tiranë-Elbasan

Një incident i rëndë ka ndodhur pas fitores së Partizanit në Superkupën shqiptare kundër Kukësit.

Autobusi i tifozëve të ekipit te Partizanit ka marrë flakë, në dalje të tunelit të Elbasanit.

Ende nuk dihen shkaqet e flakëve, ndersa mesohet se nuk ka persona të lënduar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close