Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

E rëndë në Gramsh: gjendet trupi pa jetë i një burri

Qyteti i Gramshit është tronditur sërish sot. një tjetër qytetar i tij ka humbur jetën, pas punëtorit në moshë të re që gjeti vdekjen duke rënë nga skela e kantierit në Tiranë.

Sot, nNjë trupi i pa jetë është gjendur pranë lumit Devoll në vendin e quajtur Çekrez. Viktima quhet Besnik Tabaku dhe është rreth moshës 53 vjeç.

Policia dëshmon se në trupin e viktimës nuk ka shenja dhune , megjithse ende po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.