Lajmi i fundit

Gramsh/ I zunë pritë punonjësit të Rendit, ndalohen 2 shtetas

Dy persona janë arrestuar pasi i kanë zënë pritë një punonjësi policie.

Raportohet se kanë rënë në prangat e policisë shtetasit E.SH 25 vjeç dhe K.B 24 vjeç, të cilët tentuan të godisnin policin.

Mësohet se shtetasi E.SH i ka zënë pritë punonjësit të policisë që e ka shoqëruar një natë më parë në komisariat.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close