Aktualitet

I nxehti afrikan rikthehet! Në këto dy qytete rrezikohet të bjerë zjarr

I nxehti afrikan është rikthyer në vendin tonë dhe temperaturat e larta do të sjellin dëme të mëdha.

Sipas IGjEUM qarqet e Fierit dhe të Korçës rrezikohet që të kenë edhe zjarre.

Njoftimi i plotë:

Ditën e sotme pritet rrezik i lartë në qarqet e Fierit dhe të Korçës dhe rrezik i moderuar në zonat e tjera”, shkruan IGJEUM ndër të tjera.

Ditët e fundit situata në vendin tonë është bërë problematike dhe pyjet në disa qytete janë djegur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close