Lajmi i fundit

Jashtë ka tensione, Tom Doshi mbikëqyr punimet e konstituimit të këshillit bashkiak të Shkodrës

Ndërkohë që protestuesit e opozitës po manifestojnë dhe përplasen me policinë para bibliotekës së Universitetit ku po mbahet konsituimi i këshillitBashkiak të Shkodrës, brenda në sallë, punimet e këshilltarëve që janë vetëm socialistë dhe aleatët të tyre po i mbikqyr edhe deputeti Tom Doshi.

Edi Rama ka vendosur Tom Doshin si njeriun që do të kontrollojë Shkodrën.

Doshi ishte ai që i siguroi futjen Ramës në Shkodër gjatë fushatës pasi demokratët i kishin zënë çdo rrugë kalimi për në qytet.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close