Aktualitet

Po shkonte në punë, fugoni përplas shqiptarin dhe i merr jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në shtetin fqinj të Italisë. Një 19- vjeçar shqiptar ka humbur jetën pasi u përplas nga një furgon. I riu shqiptar po i jepte motorrit të tij për të shkuar në punë.

Mësohet se i ndjeri jetonte në Via Leon Battista Alberti disa metra larg vendit të aksidentit. Sipas mediave italiane, djali për dy ditë do të festonte 20 vjetorin e tij.

Aksidenti është duke u hetuar nga agjentët. Sipas vëzhgimeve dy automjetet ishin në drejtim të kundërt me njëri-tjetrin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close