Lajmi i fundit

PS mbledh këshillin bashkiak, protestuesit e PD përplasen me policinë te Universiteti

Ka shkaktuar përplasje mes protestuesve të PD me policinë në Shkodër, mbledhja e këshillit bashkiak të dalë nga zgjedhjet e 30 qershorit.

Siç duket edhe nga pamjet qytetarët kanë tentuar të shtyjnë efektivët pranë godinës së bibliotekës së universitetit të Shkodrës.

Demokratët po e zhvillojnë këtë protestë, pasi sipas tyre Shkodra nuk mund të bjerë në duart e krimit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close