Lajmi i fundit

Shkodranët në protestë kundër konstituimit të Këshillit Bashkiak

Qytetarë shkodranë dhe simpatizantë të PD-së janë ngritur në protestë në Shkodër, kundër konstituimit të Këshillit bashkiak monist.

Protestuesit nuk janë ndalur, por kanë nisur marshimit drejt bibliotekës së universitetit.

Kjo e fundit është rrethuar me forca të shumta policie.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close