Lajmi i fundit

Spahia: Protesta e shkodranëve, përgjigje ndaj farsës që nisi më 30 Qershor

Ish-deputeti i PD Bardh Spahiu ndodhet në krye të protestës së qytetarëve shkodranë sot në Shkodër,të revoltuar ndaj vendimit të qeverisë për konstituimin e këshillit të ri bashkiak të zgjedhur më 30 Qershor.

Spahia tha se protesta është një përgjigje e jashtëzakonshme e qytetarëve të Shkodrës ndaj kësaj farse të madhe që ka filluar më 30 qershor me ato votime pa të drejtë zgjedhje që iu imponuar qytetarëve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close