Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Shpërthim tritoli në një shtëpi në Kamëz

Një shpërthim tritoli ka shqetësuar banorët e Kamzës në mesnatë. Tritoli ishte vendosur në derën e shtëpisë së Gjergj Kolës në lagjen “Kosova”.

Fatmirësisht nuk ka pasur viktima, Vetëm dera e shtëpisë është dëmtuar. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton se çfarë konfliktesh mund të ketë pasur familja

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.