Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

U pa për herë të fundit me disa shokë, zhduket adoleshenti shqiptar në Angli

Një 16-vjecar shqiptar është zhdukur prej disa ditësh nga banesa e tij në qytetin bregdetar në Angli.

Sipas mediave angleze, ai quhet Daniel Gjinaj, i moshës 16-vjeç dhe është parë për herë fundit në datën 13 gusht me disa bashkëkombas të tij.

Dyshohet se ai mund të jetë larguar në drejtim të Worthing, Lancing dhe Croydonit.

Në shtetin ishullor është bërë apel që të jepet të dhëna për policinë nëse djaloshi shihet nga dikush.

Leave A Reply

Your email address will not be published.