Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Aksident në Tiranë – Durrës, makina kthehet përmbys

Nje aksident është shënuar gjatë ditës së sotme në autostradën Tiranë – Durrës.

Makina është përmbysur në mes të rrugës.

Nuk ka njoftime pë të lënduar.

Policia është në vend ngjarje për të sqaruar rrthanat e ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.