Aktualitet

Fotot, kush është djali problematik i biznesmenit që vrau 26-vjeçarin për kondicionerin

Publikohet fotoja e Albano Kusit, një nga djemtë e biznesmenit Bujar Kusi, që mori pjesë në vrasjen e Indrit Çelajt, pas një konflikti për kondicionerin.

Në një foto të publikuar nga JOQ, shihet edhe Lorenc Veliaj, miku i vëllezërve Kusi dhe personi që i fundosi ata në polici, pasi tregoi versionin e vërtetë të vrasjes së 26-vjeçarit nga Mallakastra.

Ditën e sotme Prokuroria ka kërkuar masën “arrest me burg” për pronarin e vilës Bujar Kusi, 54 vjeç, Edmond Sulën, 43 vjeç, Ferdinand Bakallin 41 vjeç dhe Luan Çakën 36 vjeç.

loading...
Tags

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close