Thanë se janë ndarë, Albi dhe Alba kapen mat në lokal (FOTO)

Kliko per me shume info

Koreografi Albi Nako dhe balerina e prezantuesja e motit, Alba Hoxha janë përfolur për ndarje kohët e fundit.

Në media u shkruajt se shkak i ndarjes së çiftit ishin bërë prindërit e tyre të cilët nuk ishin dakort për këtë lidhje.

Kliko per me shume info

Edhe Alba ditën e sotme kur u pyet nga fansat, deklaroi se është beqare.
Megjithatë siç duket këto kanë qenë thjesht thashetheme, sepse Albi dhe Alba vazhdojnë të jenë së bashku. “Xing.al” i ka fotografuar dyshen në një restorant teksa darkonin dhe bisedonin.

Albi dhe Alba shfaqen të veshur sportiv teksa duket se është balerina ajo që po flet ndërsa koreografi e dëgjon me vëmendje./Xing.al

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here