Aktualitet

Aksident i rëndë në Durrës, makina përplas për vdekje një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës, ku një makinë ka përplas kalimtarin për vdekje.

Ambulanca vonon më shumë Së gjysme orë për Të mbërritur në vendin e ngjarjes e si pasojë i aksidentuari ka ndërruar jetë i shtrirë në rrugët e Durrësit.

Aksidenti ka ndodhur Ne lagjen 15 ne Spitalle.

Mesohet Se viktima eshte rreth moshes 40 vjeç.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close