Bota

Gjendet i varur në banesë, aktori i njohur italian i jep fund jetës

Një aktor i njohur italian i ka dhënë fund jetës. Bëhet fjalë për Federico Palmieri. Aktori 41-vjeçar është gjetur i varur mëngjesin e së enjtes në kopshtin e banesës së tij, në Romë.

Ende nuk dihet motivi që e çoi Palmierin të ndërmerrte këtë vendim. Mediat italiane shkruajnë se aktori se jetonte vetëm me nënën dhe qenin e tij.

Roli i fundit i Palmierit në ekranin e madh, ishte ai i një viti më parë në filmin “Udhëtim” nga Valerio Mastandrea.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close