Aktualitet

Përplasen tre automjete në rrugën Trans – Ballkanike

Një aksident masiv është regjistruar në rrugën Trans-Ballkanike, në Vlorë.

Në aksident janë përfshirë tre makina një “Audi”, një “Pezho” dhe një tip tjetër makine “Ford Focus”.

Raportohet se si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur 4 persona, të cilët kanë pësuar dëmtime të lehta në trup.

Ata janë transportuar me urgjencë në spitalin rajonal të Vlorës, për të marrë ndihmën e parë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close