E FUNDIT/ Sulm me armë në Hollandë, 3 të vdekur dhe një në gjendje të rëndë

Kliko per me shume info

Policia Hollandeze bën me dije se 3 persona të vrarë si dhe një  i plagosur rëndë kanë mbetur pas një seri të shtënash në qytetin e Dordrecht HAGUE, Hollandë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here