Anglezët realizojnë plot pesë gola ndaj Kosovës

Kliko per me shume info

Në “St. Mary” të Southampton po përballen mes tyre dy kryesuesit e Grupit A, Anglia dhe Kosova, bën të ditur Syri.net.

Pjesa e parë mbyllet e rezultatin e thellë 5-1 në favor të anglezve.

Kliko per me shume info

Por më pas erdhi dhe përmbysja nga “Tre Luanët” të cilët realizuan me anë të Sterling, Kane më pas Vojvoda realizoi një autogol, më pas ishte i riu Sancho që shënoi dhe dy gola të tjerë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here