Meta vishet kuqezi: Gati për “Elbasan Arena” (FOTO)

Kliko per me shume info

Nga kafja e lagjes: Gati për "Elbasan Arena"! 🇦🇱👐

Gepostet von Ilir Meta am Dienstag, 10. September 2019

 

Kliko per me shume info

Presidenti Ilir Meta, nëpërmjet një postimi në rrjetin social ‘Facebook’ ka shpërndarë një foto i veshur kuq e zi, ku thotë se është gati për të ndjekur sfidën mes Shqipërisë dhe Islandës, sfidë kjo që do luhet sot në orën 20:45 në stadiumin “Elbasan Arena”.

Meta gjithashtu nuk ka nguruar të përcjellë mesazhe motivuese drejtuar djemve të Kombëtares në përballjen e sotme ndaj Islandës.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here