Gjendet në spital shoferi i makinës së blinduar që u përmbys tek “Shqiponja”

Kliko per me shume info

Gjendet ne spital drejtuesi i makines se blinduar qe u aksidentua tek sheshi Shqiponja ne Tirane.

Policia lajmeroi se rreth orës 22:00, në afërsi të sheshit “Shqiponja” një automjet me targa të huaja me drejtues shtetasin E. D., 34 vjeç, banues në Shkodër në rrethana ende të paqarta ka dalë nga rruga.

Kliko per me shume info

Si pasojë e daljes nga rruga është dëmtuar jashtë rrezikut për jetën vetë drejtesi i mjetit i cili po merr mjekim në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e pronësisë së mjetit si dhe të shkakut të daljes nga rruga.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here