Ngjarja e rëndë në Vlorë, Policia jep detajet rreth plagosjes së 2 grave

Kliko per me shume info

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Gumenisë të Vlorës, ku një burrë ka godityur me bishtin e sëpatës gruan e xhaxhait dhe vajzën e xhaxhait pas një konflikti arsyet e të cilit nuk dihen ende.

Momentalisht dy të plagosur po transportohen me urgjencë drejt spitalit dhe mësohet se gjendja e tyre është jashtë rrezikut për jetën.

Kliko per me shume info

Sipas burimeve nga policia, ndryshe nga sa u raportua fillimisht në media, gratë e plagosura janë nusja e xhaxhait të autorit dhe kushërira e tij e parë, ndërsa ende nuk kanë mbërritur në spital.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here