Aktualitet

Plagoset me thikë një person në Vlorë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë mëngjesit të sotshëm në qytetin bregdetar.

Në aytetein e Vlorës ka ndodhur një sherr me thika mes disa personave.

Si pasoje e sherrit ka një të plagosur.

Sherri në rrugën Transballkanike, rreth orës 04:30, nuk dihen shkaqet.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close