E FUNDIT/ I vënë zjarrin makinës së oficerit në Shkodër

Kliko per me shume info

Një oficeri të krimeve të rënda në policinë e Shkodrës i kanë djegur makinën.

Ngjarja e ka ndodhur rreth orës 04.00 të mëngjesit të sotëm dhe mësohet se makina është e oficerit Arbër Duli.

Kliko per me shume info

Ngjarja ka ndodhur ne lagjen “Mahalla e Çakajve” ne Shkoder, teksa mjeti ka qene i parkuar. Burime nga policia bëjnë të ditur se djedia mendohet të jetë e qëllimshme.

Mjeti tip Volsvagen Passat është djegur me benzinë sipas dyshimeve ndërsa është thyer edhe xhami para nga nxehtësia.

Mjeti eshte derguar ne policine e Shkodres dhe vijojne hetimet per zbardhjen e ngjarjes.

Oficeri Arber Duli punon prej disa vitesh ne policine e Shkodres dhe se fundmi mban detyren ne sektorin e krimeve.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here