Makina e policisë përplaset në Levan-Tepelenë, katër të plagosur

Kliko per me shume info

Pesë persona mbetën te plagosur nga përplasja e dy automjeteve te kthesa e Kashishtit në aksin rrugor Levan – Tepelenë.

Një nga makinat e përfshira në aksident është mjet i policisë. Si pasoje e perplasjes mesohet se mbeti i plagosur shoferi A.D. 49 vjeç dhe pasagjeri V.Z. 26 vjeç.

Kliko per me shume info

Automjeti i dytë është një Volkswagen, i drejtuar nga 51-vjeçari me iniciale A.Z. Ky i fundit mbeti i plagosur së bashku me dy pasagjeret që ndodheshin në mjetin e tij, 44-vjeçarja V.Z. dhe 60-vjeçarja B.B.

Të plagosurit ndodhen në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here