Lajmi i fundit

Basha: Rama çoi në vetëvrasje shqiptarët, se nuk paguanin dot dritat

Ky eshte videomesazhi tjeter me fakte i kreut të opozitës Lulzim Basha për skandalet e qeverisjes se Edi Ramës.

Këtë herë, kreu i PD-së ëhstë marrë me mashtrimin e radhës të Ramës, uljen e çmimit të energjisë elektrike.

‘Premtoi uljen e çmimit te energjisë, por hajduti psiqik zhyti ne varfëri dhe çoi ne vetëvrasje shqiptaret se nuk paguajnë dot faturat’, shkruan Basha në Facebook.

Mesazhi i plotë i kreut të PD-së, Lulzim Basha:

Premtoi uljen e çmimit të energjisë por e rriti për familjarët dhe biznesin.

Dhjetëra kryefamiljarë u shtynë drejt vetëvrasjes, qindra familje mbetën pa drita, mijëra vende pune u shkatërruan sepse bizneset falimentuan në masë.

Vjedhja dhe mashtrimi janë politika e vetme e Hajdutit dhe bandës së tij.

#ShqipëriaSiEuropa #HajdutiPsiqik #RamaIk

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close