Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Milot Rashica shpeton nga humbja Werder Bremenin

Futbollisti shqiptar Milot Rashica e ka shpëtuar nga humbja e sigurt skuadrën e Werder Bremenit.

Ylli i Kombëtares së Kosovës i ka fituar një pikë Werderit me golin e shënuar nga penalltia.

Rashica u tregua i saktë nga 11 metra, për të barazuar rezultatin në 2:2 në minutat shtesë të takimit, kundër Eintracht Frankfurtit.

Me këtë rezultat edhe përfundoi kjo përballje, e vlefshme për xhiron e 7-të të Bundesligas.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.