Bota

Shembet hoteli gjigant ne SHBA, njerezit vrapojne ne rruge

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në SHBA, teksa ndërsa e hotelit “Hard Rock”, në qendër të Nju Orlinsit, është shembur, duke plagosur disa persona.

Mediet kanë publikuar pamjet e tmerrshme të shembjes së hotelit gjigant, ndërsa shihet momenti kur njerëzit vrapojnë të tmerruar.

Hoteli po i nënshtrohej disa punimeve për t’u modifikuar tërësisht, por gjërat nuk kanë shkuar sipas planit dhe gjithçka është kthyer në rrënoja.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close