Aktualitet

Mirdite, gjendet i vdekur ne rruge 57-vjeçari

Një person është gjetur i vdekur në fshatin Perlat të Mirditës.

Dyshimet e para të policisë janë për një vdekje natyrale.

Personi i gjetur i pajetë është identifikuar si Nush Mulla, 57 vjeç nga fshati Perlat i Mirditës. Trupi i pajetë është gjetur në rruge nga banoret e zonës.

Nga hetimet e deritanishme nuk ka të dhëna për një krim të mundshëm.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close