Kosova - Rajoni

Ariu i murrme shfaqet ne Suhareke: Bllokon qarkullimin

Në fshatin Popolan të Komunës së Suharekës është parë një ari i murrmë, i cili është incizuar nga disa persona të kësaj ane

Në orët e vona të mbrëmjes së kaluar ariu ua ka zënë rrugën disa persona në këtë fshat, pasmje të cilat ua sjellim më poshtë.

Arusha e murrme u bë hit medial muajin e fundit, për ashpërsimet e saj. U tha se kjo ndodhi pasi dikush nga banorët ia kishte mbytur këlyshët

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close