Lajmi i fundit

LAJMI I FUNDIT/ Aksident i rende ne Tirane, plagosen 2 persona

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin rrugor Sauk – Tiranë.

Dy automjete janë përplasur me njëri – tjetrin dhe për rrjedhojë dy persona janë plagosur.

Të plagosurit janë dërguar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në kryeqytet.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close