Politika

Kryemadhi: Doreheqja e Rames, reflektimi me i pakte

Monika Kryemadhi, Kryetarja e LSI, ka deklaruar sot, një ditë pas mos hapjes së negociatave nga BE për Shqipërinë, se përgjegjësi i vetëm për bllokimin e rrugës evropiane për Shqipërinë, është Edi Rama.”

 

“Të gjithë e kanë kuptuar se me Edi Ramën, integrimi është i pamundur, – tha Kryemadhi dhe theksoi se  “dorëheqja e tij është reflektimi më i paktë për përgjegjësinë që rëndon mbi të.”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close