Aktualitet

Aksident, mbetet pa jete kalimtari

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Lushnje.

 

Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme në vendin e njohur si ‘Tre urat’ në Lushnje.

 

 

Mësohet se një makina ka përplasur një kalimtar.

 

Ambulanca dhe policia kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

 

Ende nuk dihet identiteti i viktimës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close