Aktualitet

Vlore/ Shperthen bombula e gazit, perfshihet nga flaket banesa

Një banesë është përfshirë nga flakët në lagjen “Lirim” në qytetin e Vlorës. Mësohet se shkak është bërë shpërthimi i një bombole gazi.

Deri tani nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Policia dhe forcat zjarrfikëse ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Banorët janë alarmuar pasi shpërthimi i bombolës së gazit ka qenë shumë i fuqishëm.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close