Politika

Kamioni me materiale zgjedhore, fotoja e Berishes ne plehra

Fotografi Agim Rama ka publikuar në rrjetet siociale disa foto se si dukej bashkia Kamëz në kohën kur drejtohej nga PD me atë çfarë duket sot që drejtohet nga PS me Rakip Sulin.

Në fotot e mëpsohtme Rama ka fiksuar disa banderola me gjasë të kohëve elektorale ku bien në sy flamuj dhe pankarta të hedhura pas tubimeve elektorale të PD-së të cilat janë hedhur nëpër trotuare dhe kazane plehrash.

“FOTO-FAKT DJE DHE SOT ZYRAT E DREJTORIVENË Bashkia Kamëz . KOMENTET BEJINI VET..”, shkruan Rama.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close