Lajmi i fundit

Durres, qellohet me arme makina e prokurorit Arjan Ndoj, tre te plagosur

Qellohet me arme makina e prokurorit Arjan Ndoj ne Durres. Mesohet se prokurori ka qenë në makinën e tij kur është qëlluar me armë, ndërsa mes dy mjeteve ka pasur shkëmbim zjarri.

Nga ngjarja përveç prokurorit kanë mbetur edhe dy persona të tjerë të plagosur te mbikalimi i Shkozetit.

Njëra prej mjeteve që është përfshirë në shkëmbim zjarri është tip “Benz” me targa AA 333 ZD dhe ndodhet në vend.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00. Të plagosurit janë dërguar në spitalin e Durrësit. Policia ka rrethuar zonën e Shkozetit, ndërsa policia është vendosur në ndjekje të autorëve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close