Lajmi i fundit

Përplasjet në Astir, punonjësi i IKMT-së në gjendje të rëndë tek Trauma

Banorët e Unazës së Re gjatë protestave të ditës së sotme kanë hasur përplasje me punonjës të IKMT-së, dhe për pasojë tre persona mbetën të lënduar.

Mësohet se punonjësi i IKMT-së i cili ndodhet në gjendje të rëndë tek trauma quhet Albert Bitrja.

Dy punonjësit e IKMT-së si dhe drejtuesi i Policisë u plagosën gjatë përplasjeve që ndodhën në zonën e Unazës së Re me banorët e Astirit të cilët kundërshtojnë shyembjen e banesave dhe objekteve në pronësi të tyre nëse ato nuk vlerësohen në vlerën e tregut.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close