VIP

Bebe Rexha tregon diten me te keqe te saj

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha siç dhe duket nuk i ka pasë mirë problemet me shëndetin.

Ditë më parë ajo kishte marrë mjekim pasi ishte ftohur, por e ftohura i është rikthyer sërish këngëtares më e fortë.

Me anë të një postimi në Twiterr këngëtarja ka shpjeguar se ka përfunduar në spital dhe nuk do i’a uronte asnjërit kjo që po kalon ajo.

‘Unë përfundova në spital sot. U ftoha gjatë pushimeve. U mjekova me antibiotikë për 10 ditë, por e ftohura u rikthye edhe më e fortë. Unë nuk do i’a uroja askujt t’i ndodhte kjo. Dita më e keqe. Shpresoj që të bëhem më mirë. Qofshi të shëndetshëm dhe të lumtur. Ju dua të gjithëve”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close