Lajmi i fundit

Aksident ne Fushe Kruje-Milot, perplasen tri automjete

Policia tha se tri automjete janë përplasur në aksin Fushë-Krujë – Milot, ndërsa janë dëmtuar lehtë 2 pasagjerë.

Këta të fundit pasi kanë marrë mjekim në spital janë larguar në banesë.

Aksidenti ka ndodhur pasditen e sotme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close