Lajmi i fundit

Gafa e pazakonte ne stadiumin e ri, dush me uje te ftohte ndaj tifozeve

Ende pa filluar ndeshja Shqiperi-France, ka ndodhur një incident në “Air Albania Stadium”, ku ka pasur me sistemin e vaditjes në lagien e fushës.

Dy nga hedhëset e ujit, siç shihet edhe nga foto janë shumë afër me tifozët, dhe lagin ata që gjenden në tribunën pas porte.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close