Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Ky kengetar do te donte te puthte Elvana Gjaten!

Elvana Gjata është artistja që këngëtari Sergio pëlqen më së shumti.

Këtë e zbuloi sot vetë këngëtari në emisionin “Shiko kush Luan”, ku falë lojërave të realizuara në studio foli dhe për puthjen e parë.

Këngëtari u pyet se nëse puthjen e parë do e jepte sot, me cilin personazh të njohur shqiptar do donte ta ndante!

Sergio tha emrin e Elvana Gjatës duke treguar publikisht pëlqimin ndaj saj.

Leave A Reply

Your email address will not be published.